Szanowni Państwo,

absolwenci szkół podstawowych będą mogli również sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które uczniowie klasy VIII otrzymali podczas sesji egzaminacyjnej. Wyniki będą dostępne w systemie informatycznym 2 lipca br. od godz. 10:00. Zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty zostanie przekazane każdemu absolwentowi szkoły podstawowej 9 lipca br. Uczniowie, rodzice lub osoby upoważnione do odbioru zaświadczeń proszone są o przybycie po odbiór zaświadczeń w maseczkach i z własnym długopisem.

Godziny odbioru zaświadczeń – hall szkolny:

kl. 8a – godz.   9.00

kl. 8b – godz. 10.00

kl. 8c – godz. 11.00

kl. 8d – godz. 12.00

Informujemy, że osoby, które nie odebrały zaświadczenia z wynikami egzaminu w wyznaczonym terminie, mogą to zrobić do12 lipca 2021r. (sekretariat szkoły).

Przypominamy:

Do 14 lipca br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty, w sposób określony dla szkoły, do której dany absolwent kandyduje.