Rewolucje kanapkowe w klasie Id i Ie!

Każdy z nas wie, że  śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. To dzięki niemu mamy energię do nauki i zabawy. Dlatego uczniowie z klasy Id i Ie  postanowili o tym wszystkim przypomnieć, przygotowując drugie śniadanie. Pierwszaki same wybrały produkty, z których powinno składać zdrowe drugie śniadanie. Następnie przygotowały kanapki z dostępnych produktów. Wszystkie dzieci z wielkim zapałem wykonywały swoją pracę, której rezultatem były różnorodne i bardzo kolorowe kanapki. Można było na nich znaleźć sałatę, pomidory, ogórki, szczypiorek, rzodkiewkę, które nie tylko dodawały kanapkom uroku i smaku, ale przede wszystkim sprawiły, że były bardzo zdrowe. Przygotowane śniadanie wszystkim bardzo smakowało!