Bliżej Europy

6 maja 2022 roku naszą szkolę odwiedzili niecodzienni goście. Byli to studenci z Hiszpanii, Włoch i Gruzji. Podczas swojej wizyty zaprezentowali uczniom klasy 7a swoje kraje. Mówili o geografii, historii, tradycjach, kuchni, tańcach. Ich prezentacje były bardzo interesujące. Ale oprócz przekazanej wiedzy studenci zaproponowali wiele wspólnych zabaw. Oczywiście jedynym językiem komunikacji był język angielski. Nasi uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w całym spotkaniu, słuchali, zadawali pytania, bawili się. Dzięki takim spotkaniom można się przekonać jak ważna jest znajomość języka angielskiego, który trzeba uznać za język międzynarodowy.  Na koniec wręczyliśmy gościom drobne pamiątki z naszego miasta, które zostały przyjęte z radością. Zapraszam do obejrzenia prezentacji z wizyty.

Prezentacja