Międzyszkolne Zawody Klas 1 z okazji “Dnia Dziecka”

W dniu 30.05.2022r. na basenie olimpijskim Floating Arena w Szczecinie odbyły się międzyszkolne zawody pływackie klas pierwszych o profilu pływackim. W zawodach rywalizowali uczniowie z pięciu szczecińskich  szkół w tym nasza  klasa 1c. Młodzi pływacy pierwszy raz stanęli w szranki z rywalami na profesjonalnych zawodach więc było to dla nich duże przeżycie, ale poradzili sobie z wyzwaniem bardzo dobrze.

Gratulujemy pięknych wyników! Brawo dla wszystkich pływaczek i pływaków!

Dziewczynki i chłopcy pływali na dystansie 25m stylem  grzbietowym i kraulem ( stylem dowolnym) a na koniec  odbyły się  sztafety 4x25m - nogi do kraula z deską.

Nasi zwycięzcy:

Styl dowolny 25m

dziewczęta 1m - Zuzanna Niedźwiecka, 6m - Natalia Doręda

chłopcy 2m - Stefan Sosnowski

Styl grzbietowy 25m

chłopcy 2m - Stefan Sosnowski, 3m - Ludwik Mikulak, 6m Kacper Klupś, 9m Alan Chojnacki

Sztafeta 4x25m chłopców srebrny medal Stefan Sosnowski, Jan Jadach, Lubek Krzyżanowski, Kacper Klupś

Sztafeta 4x25m dziewcząt  4m Zuzanna Niedźwiecka, Zuzanna Marchewka, Pola Bystroń, Oliwia Grygoruk