Klasa 1d w Filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej!

Pierwszaki z klasy 1d uwielbiają poznawać nowe i ciekawe miejsca i tym samym wybrali się do Filii nr 12 MBP w Szczecinie, aby zapoznać się z zasadami funkcjonowania biblioteki publicznej. Na miejscu okazało się, że większość uczniów to stali czytelnicy tej biblioteki. Panie z bardzo ciekawy sposób wyjaśniły nam jaka jest różnica między biblioteką szkolną, a publiczną. Opowiedziały co robi na co dzień bibliotekarz, jakie książki można wypożyczać, w jakich akcjach organizowanych przez bibliotekę można uczestniczyć. A na koniec zrobiły nam test ze znajomość alfabetu  i klasa 1 d zdała go bezproblemowo z czego ich wychowawczyni jest bardzo dumna! Dzieci z wypiekami na twarzy oglądały dostępne książki i jednogłośne uznały, że zaraz po lekcjach przyjdą tutaj z rodzicami.

Pozdrawiamy i dziękujemy serdecznie Paniom z Filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie! I wszystkich uczniów SP nr 10 namawiamy do odwiedzenia tego magicznego miejsca!