W SP 10 tańczą tegoroczni Mistrzowie Polski!

W ramach współpracy SP10 ze Studiem Tańca Współczesnego IMPACT uczniowie z SP10 w dniach 27-29.05.2022 r. wzięli udział w Mistrzostwach Polski IDO Show Dance & Jazz Dance w Raszynie, które jednocześnie były eliminacjami Mistrzostw Europy i Świata IDO. Polska Federacja Tańca PFT oraz International Dance Organization IDO wybrało tegorocznych Mistrzów Polski w kategoriach Show Dance, Jazz Dance oraz Production.

Grupa Impact Pro wywalczył miano Mistrza Polski z choreografią "Krucze gniazdo" w kategorii Produkcje oraz otrzymało nominację na Mistrzostwa Europy i Świata! Nasze kruki będą reprezentowały Polskę na Mistrzostwach Europy w Zakopanem 30.06.2022 r. oraz na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Niemczech - Riesa już w listopadzie.

Choreografia "Krucze gniazdo" powstała w pół roku ciężkiej pracy tancerzy, którzy swoje weekendy poświęcali na dodatkowe treningi. Na scenie pojawiło się 60 tancerzy, którzy w taniec oddali całe swoje serce. Za co ogromnie im dziękujemy!

Gratulujemy wielkiego sukcesu tancerzom, trenerom i choreografom pani Dorocie Gaweł i absolwentce SP10 pani Paulinie Remelskiej! Choreografia powstała przy współpracy z Mistrzem Świata Cezarym Borowikiem.

Zespół szkolny z Impact Iskra dał z siebie wszystko na tegorocznych festiwalach i turniejach tańca. Jako grupa początkująca ma za sobą wiele sukcesów m.in. udział na Mistrzostwach Polski WADF, gdzie wywalczył sobie 7 miejsce w Polsce! Tancerze pracują sumiennie i ciągle pracują nad swoim rozwojem! Serdeczne podziękowania dla pani dyrektor Hanny Guzik za całoroczną współpracę.

Nasze „zeróweczki” wytańczyły sobie I miejsce w choreografii "Barbie" z niesamowitym Kenem ;)