Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

‘’Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.

Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi”

Jim Stovall.

W dniu 01.09.2022 r. w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie przybyli do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego dla grup zerowych i klas pierwszych odbyła się w sali gimnastycznej. Pani Dyrektor powitała przybyłych na uroczystość Gości:

przewodniczącego Rady Rodziców: Pana Krzysztofa Synowca, prezesa Miejskiego Klubu Pływackiego Pana Ryszarda Malca, asystenta d/s Nieletnich  młodszego aspiranta  Pana Tomasza Bieguna, Rodziców, Uczniów i Wychowawców.

Zgromadzeni Goście i Uczniowie obejrzeli film z udziałem naszych uczniów, którzy w te wakacje ze studiem Impact wytańczyli Mistrzostwo Europy i zakwalifikowali się na Mistrzostwa Świata.

Podczas uroczystości wystąpił Chór Bel Canto Szkoły Podstawowej nr 10 pod dyrekcją p. Antonii Janczak, ktory zadebiutował  w Konkursie chórów szkolnych. Chór zdobył III miejsce oraz nagrodę Złote Pasmo w kategorii chórów szkół podstawowych.

Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się z wychowawcami do klas, a rodzice pozostali na spotkaniu z dyrekcją szkoły.

Wszystkim Uczniom życzymy wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w szkole.