Uśmiech jest wizytówką każdego człowieka … więc myj zęby i się uśmiechaj!

Nietypowa edukacja przyrodnicza w klasie 2d!

Uczniowie klasy 2d w czwartek na edukacji przyrodniczej mieli nietypowych gości!  Naszych drugoklasistów odwiedziły dwie studentki stomatologii PUM i przeprowadziły nietypowe zajęcia z edukacji przyrodniczej. Na początku poznaliśmy tajniki pracy stomatologa, następnie Panie bardzo dokładnie i ciekawie opowiedziały nam o tym, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, przeprowadziły zabawy i gry edukacyjne oraz odpowiadały na liczne pytania najmłodszych. Było przy tym wiele radości i uśmiechów! Zajęcia mogły się odbyć dzięki uprzejmości Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii Oddziałowi Szczecin. Jedna z prowadzących zajęcia Pani Klara Wieczorkiewicz jest absolwentką naszej szkoły i z wielkim sentymentem wspominała edukację w SP nr 10 w Szczecinie!

Zapraszamy do galerii zdjęć!