Bal karnawałowy gr0

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, którego dzieci wyczekują przez wiele tygodni. Jest wielką atrakcją bardzo, bardzo lubianą przez dzieci! Ten wyjątkowy dzień dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości. Tak też było w dniu 09.01.2023 r. gdzie grupa 0a miała swój Bal Karnawałowy.  Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe zwierzęta . Dzieci przebrane były za zwierzęta z dżungli . W sali można było spotkać : lwy, tygrysy, małpy, krokodyle, żyrafy, słonie, ... nie sposób zliczyć i wymienić te wszystkie zwierzątka. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali  wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kolorowe światła, balony i  wiele innych dekoracji zrobił na dzieciach ogromne wrażenia. Przenieśliśmy się do świata dżungli.

Nie zabrakło w tym dniu konkursów i wielu zabaw integrujących przedszkolaków. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości!