Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczony jest harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty Ministra Edukacji Narodowej, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne. Zachęcamy również do śledzenia strony Naboru:

Nabór - Szkoły ponadpodstawowe

na której zamieszczona jest oferta szkół ponadpodstawowych, a także bieżąco uaktualniane są informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego w Szczecinie.

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Szanowni Państwo!

Minister Edukacji Narodowej przedstawił harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Zgodnie z terminarzem postępowanie rekrutacyjne rozpoczyna się15 czerwca 2020r.

Zachęcamy również do śledzenia strony Naboru:

Nabór - Szkoły ponadpodstawowe

Poradnik dla kandydata w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021