Ze względu na epidemię COVID-19 pożegnanie roku szkolnego przybierze odmienny niż zawsze charakter.

Uczniowie każdej klasy 8.

spotkają się dzień wcześniej ( 25 czerwca ) w sali gimnastycznej. W obecności dyrekcji szkoły i wychowawców odbiorą świadectwo ukończenia szkoły podstawowej. W sali znajdować się będą przygotowane krzesła w określonej odległości, co pozwoli zapewnić bezpieczną odległość pomiędzy zebranymi. Uczniowie proszeni są o założenie maseczek albo przyłbic przy wejściu na teren szkoły i podczas pobytu na sali gimnastycznej. Bezpośrednio po otrzymaniu świadectwa uczniowie opuszczają salę gimnastyczną wyjściem od strony pokoju nauczycieli w-f.

Uczniowie pozostałych klas (1-7) mają możliwość odbioru świadectwa szkolnego:

· w dniu zakończenia roku szkolnego ( 26 czerwca - wychowawcy, pełniący półgodzinny dyżur przy wejściu do szkoły, przekażą uczniowi dokument osobiście )

· we wrześniu 2020r.

Osoby, które muszą odebrać świadectwo z przyczyn osobistych w innym terminie przed wrześniem w sekretariacie szkoły, proszone są o kontakt po 26 czerwca z sekretariatem.

Harmonogram odbioru świadectw przez uczniów kl. 1-8

Przypominamy: ze względów sanitarnych uprasza się o nieprzynoszenie żadnych kwiatów i tym podobnych podziękowań.