Szkolny konkurs informatyczny - podsumowanie

W ramach lekcji informatyki uczniowie klas VI wykonali w grafice wektorowej plakaty przedstawiające pozytywne wykorzystanie Internetu. Spośród 125. prac zostało wyłonionych 14 do szkolnego konkursu informatycznego zorganizowanego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI, inicjatywa nr 20212226).

Laureaci szkolnego konkursu informatycznego zostali wybrani w drodze głosowania internetowego. Osobami uprawnionymi do głosowania byli nauczyciele i uczniowie kl. III-VIII, którzy dostęp do formularza głosowania mieli pod strumieniem lekcji informatyki na Classroomie lub bezpośrednio na poczcie gmailowej. Głosowanie trwało od 22 do 26 lutego 2021r. do godz. 13.00. Łącznie oddano 151 głosów, za które bardzo dziękujemy!

Wyniki konkursu:

I miejsce – Patrycja Szyrej kl. VI a (38 głosów, plakat nr 9)

II miejsce – Bruno Meier – Wiśniewski kl. VI a (35 głosów, plakat nr 1)

III miejsce – Mateusz Zborowski kl. VI d (14 głosów, plakat nr 4)

Gratulujemy!