Serdecznie zapraszamy uczniów klas l-lV do udziału w konkursie plastycznym: „Pocztówka z wakacji”.

Zadanie konkursowe:

Ponownie wraz z Wami chciałybyśmy odbyć kolorową podróż do miejsc, w których mogliście spędzać wolny czas w okresie wakacji. Odwołując się do Waszej wyobraźni pragnęłybyśmy ożywić sceny, postaci, zabytki, przygody, które towarzyszyły Wam w podróżach. Chciałybyśmy, aby przygotowane przez Was pocztówki sugerowały nam, jakie miejsca odwiedzaliście podczas wakacyjnych podróży. Swoje prace możecie przynosić do świetlicy lub wysłać na adres email: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Technika wykonania pracy: dowolna.

Format pracy nie większy niż A4.

 

Termin zgłaszania prac na konkurs: 

do 15.10. 2021r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 29.10.2021r.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie!