w ramach ogólnopolskiego projektu Akademia Chóralna Śpiewająca Polska

17 maja 2022r. w Złotej Sali szczecińskiej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza wystąpiły chóry szkolne i przedszkolne. Było to cykliczne wydarzenie ogólnopolskiego projektu Akademii Chóralnej Śpiewająca Polska. Koncert odbył się pod tytułem: Na majową nutę. Naszą szkołę w tym wydarzeniu reprezentował chór Bel canto pod batutą dyrygent pani Antoni Janczak. Artyści zaśpiewali dwie piosenki: Śmieszna Piosenka - muzyka Robert Wiórkiewicz, słowa Marek Sochacki oraz Chodź, pomaluj mój świat - muzyka Janusz Kruk, słowa Marek Dutkiewicz. Na zakończenie imprezy nasi chórzyści razem z chórem SP55 odśpiewali hymn programu Akademii Chóralnej Śpiewająca Polska. Mali artyści zachwycili publiczność obyciem scenicznych, znakomitym wykonaniem utworów i radosnym entuzjazmem.

Akademia Chóralna Śpiewająca Polska Region Zachodniopomorski

Posłuchajcie, jak śpiewa Chór Bel Canto SP 10