Od 9.03.2020r. rusza postępowanie rekrutacyjne do kl. I i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych. Nabór odbywać się będzie poprzez stronę:

Wniosek wypełniamy elektronicznie i przynosimy do szkoły. Proszę zapoznać się ze szczegółami zapisu dziecka do szkoły ze strony NABÓR. Osoby zapisujące dziecko do oddziału przedszkolnego w szkole wybierają zakładkę PRZEDSZKOLE, zapisujące do kl. I wybierają zakładkę SZKOŁA PODSTAWOWA. W zakładce DOKUMENTY znajdują się potrzebne informacje np. "Jak zapisać dziecko do klasy 1".

Osoby zainteresowane proszę o zapoznanie się z Zarządzeniem Nr 24/20 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 17 stycznia 2020r. oraz z Uchwałą Rady Miasta nr XIII/467/19 w sprawie określenia kryteriów postępowania rekrutacyjnego