Przedstawiamy Państwu zasady, harmonogram i terminy rekrutacji do klas I sportowej pływackiej w Szkole Podstawowej nr 10 w Szczecinie.  Rekrutacja odbywa się poprzez stronę - Nabór . Wniosek wypełniamy elektronicznie i przynosimy do szkoły do 20 marca 2024r. z kompletem dokumentów.

Przypominamy: Osoby (niebędące obywatelami polskimi lub osoby będące obywatelami polskimi, ale przebywającymi lub pracującymi za granicą ) uczestniczące w procesie rekrutacji do szkół i przedszkoli wszystkie dokumenty składane podczas procesu rekrutacji zobowiązane są składać  w języku polskim ( język urzędowy) albo wraz z tłumaczeniem na język polski ( podstawa prawna: Ustawa z dnia 07.10.1999 r. o języku polskim ( Dz.U. 1999 nr 90 poz. 999) ).

Zarządzenie Prezydenta Miasta Szczecin Nr 40/24

Uchwała Rady Miasta Szczecin

Zasady i terminy rekrutacji do klasy I o profilu pływackim w Szkole Podstawowej nr 10 w Szczecinie

Informator dla rodziców kandydatów do klasy I

Test prób sprawności fizycznej jest obowiązkowydla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do klasy I pływackiej i odbędzie się 11 marca, godzina 16.00, miejsce pływalnia szkolna przy ul Kazimierza Królewicza 63. Przypominamy, iż przed przystąpieniem kandydata do próby sprawności fizycznej, należy przedstawić orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej o bardzo dobrym stanie zdrowia, bądź o braku przeciwwskazań do uprawiania pływania.

Załącznik nr 1 - Podanie

Załącznik nr 1a - Oświadczenie