Rekrutacja do szczecińskich przedszkoli rozpoczyna się  4 marca 2024r.

Rekrutacja do grup przedszkolnych odbywa się  poprzez stronę  - Nabór.

Rodzice wypełniają wniosek na stronie naboru, następnie należy złożyć podpisany przez obojga rodziców wniosek w wybranej placówce pierwszej preferencji (wraz z załącznikami). Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w zakładce Dokumenty.

Przypominamy: Osoby (niebędące obywatelami polskimi lub osoby będące obywatelami polskimi, ale przebywającymi lub pracującymi za granicą ) uczestniczące w procesie rekrutacji do szkół i przedszkoli wszystkie dokumenty składane podczas procesu rekrutacji zobowiązane są składać  w języku polskim ( język urzędowy) albo wraz z tłumaczeniem na język polski ( podstawa prawna: Ustawa z dnia 07.10.1999 r. o języku polskim ( Dz.U. 1999 nr 90 poz. 999) ).

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej Zarządzeniami Prezydenta Miasta Szczecin. w sprawie rekrutacji do klas pierwszych ogólnodostępnych,  sportowych  oraz oddziałów przedszkolnych

Zarządzenie Prezydenta Miasta Szczecin nr 39/24 z dnia 17.01.2024 r. w sprawie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025

Informator dla rodziców kandydatów do oddziału przedszkolnego