Szkoła otrzymała list od królowej Elżbiety II !!!

Uczniowie klas czwartych w ramach projektu z języka angielskiego wysłali w październiku list do królowej Elżbiety II. Klasa 4a podzieliła się w liście swoją znajomością kultury brytyjskiej, klasa 4b z jak najlepszej strony przedstawiła nasze miasto, Szczecin, w którym mieszkamy, uczymy się i pracujemy. Do listów zostały dołączone prace plastyczne uczniów i ich zbiorowe zdjęcia. Listy zostały starannie zapakowane i wysłane do Londynu, do pałacu Buckingham.

Wielką niespodzianką była odpowiedź, którą otrzymaliśmy niedawno z Londynu!

Królowa, za pośrednictwem jednej z dam dworu, wyraziła gorące podziękowania za nasze listy, pracę, którą uczniowie włożyli w przygotowanie prac plastycznych i zdjęcia, które jej wysłaliśmy. Otrzymaliśmy także ulotki o życiu Elżbiety II i pałacu Buckingham.

Już zastanawiamy się, gdzie wysłać następny list :)