Pływalnia szkolna udostępniana jest uczniom szkoły oraz mieszkańcom Szczecina. Pływalnia posiada dwie niecki basenowe: pełnowymiarowy basen sportowy 25m x 12,5 m z sześcioma torami oraz basen do nauki pływania 8 m x 5,5m. Na piętrze znajduje się widownia z 97 miejscami.

Wznowienie funkcjonowania pływalni krytej od 30.06.2020r.

W okresie wakacyjnym, tj. 30 czerwca – 31 sierpnia 2020 r.  pływalnia czynna jest od poniedziałku do niedzieli,  w godzinach od 9.00 do 21.00

Sprzedaż biletów do godz. 19.45;  koniec pływania o godz. 20.45.

Regulamin pływalni >>>

Naszym klientom przypominamy, że:

Na pływalni obowiązuje czepek, klapki oraz strój kąpielowy/kąpielówki (nie szorty).

Dzieci do lat 10 mogą korzystać z pływalni pod opieką dorosłego, który może przebywać na pływalni jedynie po wykupieniu biletu.

Cennik

Opłata jest pobierana za 1 godzinę zegarową pobytu na basenie. Czas pobytu jest liczony od momentu odbicia zegarka do momentu jego zwrotu w kasie.

Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy - 10 zł

Bilet ulgowy przysługuje:

• dzieciom od lat 3,
  • dzieciom i młodzieży uczącej się do lat 19 ( za okazaniem legitymacji szkolnej),
  • osobom niepełnosprawnym ( na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności, dotyczy także opiekuna jeżeli jest wymieniony w orzeczeniu),
  • pracownikom szkoły,
  • osobom powyżej 65 roku życia po okazaniu dokumentu tożsamości.

Do odwołania nie ma możliwości udostępnienia pływalni szkołom/placówkom w ramach „Programu powszechnej nauki pływania”:

Aktualnie pracujemy nad możliwością wynajmu torów dla grup.

Weterani i Weterani poszkodowani (na podstawie legitymacji weterana lub weterana poszkodowanego) - wejście bezpłatne

Opłata za zniszczony lub zgubiony zegarek - 50 zł
Opłata za zagubiony numerek w szatni - 20 zł

Harmonogram zajętości torów