Pływalnia szkolna udostępniana jest uczniom szkoły oraz mieszkańcom Szczecina. Pływalnia posiada dwie niecki basenowe: pełnowymiarowy basen sportowy 25m x 12,5 m z sześcioma torami oraz basen do nauki pływania 8 m x 5,5m. Na piętrze znajduje się widownia z 97 miejscami.

W związku z trwającą epidemią koronawirusa oraz koniecznością zorganizowania pracy i nauki w nowym reżimie sanitarnym, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom oraz pracownikom Szkoły Podstawowej nr 10, informujemy, że:

z dniem 1.09.2020r. działalność szkolnej pływalni krytej dla osób z zewnątrz (tzw. wejścia biletowane) zostaje zawieszona do odwołania.

Dziękujemy za korzystanie z naszej pływalni w okresie wakacyjnym i liczymy na Państwa zrozumienie w kontekście trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy w trakcie rozmów z firmami, które na terenie pływalni będą mogły prowadzić wyłącznie zajęcia zorganizowane, zgodnie z reżimem sanitarnym oraz procedurami obowiązującymi na pływalni krytej, funkcjonującej w ramach placówki oświatowej.

Ponadto informujemy, że 31 sierpnia b.r. pływalnia będzie nieczynna ze względu przerwę techniczną związaną z przygotowaniami do rozpoczęcia roku szkolnego.

Regulamin pływalni >>>

Naszym klientom przypominamy, że:

Na pływalni obowiązuje czepek, klapki oraz strój kąpielowy/kąpielówki (nie szorty).

Dzieci do lat 10 mogą korzystać z pływalni pod opieką dorosłego, który może przebywać na pływalni jedynie po wykupieniu biletu.

Cennik

Opłata jest pobierana za 1 godzinę zegarową pobytu na basenie. Czas pobytu jest liczony od momentu odbicia zegarka do momentu jego zwrotu w kasie.

Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy - 10 zł

Bilet ulgowy przysługuje:

• dzieciom od lat 3,
  • dzieciom i młodzieży uczącej się do lat 19 ( za okazaniem legitymacji szkolnej),
  • osobom niepełnosprawnym ( na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności, dotyczy także opiekuna jeżeli jest wymieniony w orzeczeniu),
  • pracownikom szkoły,
  • osobom powyżej 65 roku życia po okazaniu dokumentu tożsamości.

Do odwołania nie ma możliwości udostępnienia pływalni szkołom/placówkom w ramach „Programu powszechnej nauki pływania”:

Informujemy, że zostało wszczęte postępowanie na zebranie ofert na wynajem pływalni szkolnej w roku szkolnym 2020/2021.

Weterani i Weterani poszkodowani (na podstawie legitymacji weterana lub weterana poszkodowanego) - wejście bezpłatne

Opłata za zniszczony lub zgubiony zegarek - 50 zł
Opłata za zagubiony numerek w szatni - 20 zł

Harmonogram zajętości torów