Zapraszamy mieszkańców na basen w weekendy w godzinach: 14:00 – 17:00.

Uwaga: w soboty mały basen oraz tor nr 6 są wyłączone z użytkowania w godzinach: 14:00 – 15:30.

Pływalnia szkolna udostępniana jest uczniom szkoły oraz mieszkańcom Szczecina. Pływalnia posiada dwie niecki basenowe: pełnowymiarowy basen sportowy 25m x 12,5 m z sześcioma torami oraz basen do nauki pływania 8 m x 5,5m. Na piętrze znajduje się widownia z 97 miejscami.

Z dniem 18.02.2022r wejścia osób z zewnątrz (wejścia biletowane) będą możliwe:

• w sobotę od godz. 14:00 do godz. 17:00
  • w niedzielę od godz. 14:00 do godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy.

Regulamin pływalni >>>

Naszym klientom przypominamy, że:

Na pływalni obowiązuje czepek, klapki oraz strój kąpielowy/kąpielówki (nie szorty).

Dzieci do lat 10 mogą korzystać z pływalni pod opieką dorosłego, który może przebywać na pływalni jedynie po wykupieniu biletu.

Cennik

Opłata jest pobierana za 1 godzinę zegarową pobytu na basenie. Czas pobytu jest liczony od momentu odbicia zegarka do momentu jego zwrotu w kasie.

Bilet normalny - 17 zł
Bilet ulgowy - 10 zł

Bilet ulgowy przysługuje:

• dzieciom od lat 3,
  • dzieciom i młodzieży uczącej się do lat 19 ( za okazaniem legitymacji szkolnej),
  • osobom niepełnosprawnym ( na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności, dotyczy także opiekuna jeżeli jest wymieniony w orzeczeniu),
  • pracownikom szkoły,
  • osobom powyżej 65 roku życia po okazaniu dokumentu tożsamości.

Do odwołania nie ma możliwości udostępnienia pływalni szkołom/placówkom w ramach „Programu powszechnej nauki pływania”:

Informujemy, że zostało wszczęte postępowanie na zebranie ofert na wynajem pływalni szkolnej w roku szkolnym 2020/2021.

Weterani i Weterani poszkodowani (na podstawie legitymacji weterana lub weterana poszkodowanego) - wejście bezpłatne

Opłata za zniszczony lub zgubiony zegarek - 50 zł
Opłata za zagubiony numerek w szatni - 20 zł

Wykaz wolnych torów na basenie X 2023r.

Badanie wody

Szczecin Przyjazny Rodzinie

Korzystanie z pływalni SP10 w ramach programu Szczecin Przyjazny Rodzinie z przyczyn organizacyjnych nastąpi w terminie późniejszym

Kierownik pływalni - 503 476 274