Zajęcia dodatkowe rok szkolny 2023/2024
Rodzaj zajęć | Klasy | Prowadzący | Dzień tygodnia | Godz. | Sala (stary nr/nowy nr) |
---|---|---|---|---|---|
Zajęcia informatyczne-kodowanie | 1-3 | Ewa Szpakowska-Iwan | Czwartek | 7.30-8.15 | 27/012 |
Zajęcia informatyczne - Przygoda z ozobotami | 1-3 | Ewa Szpakowska-Iwan | Wtorek | 10.10-10.55 | 35/13 |
"W morskim Szczecinie" - zajęcia plastyczno-muzyczne | 1-3 | Klaudia Nowicka | Poniedziałek | 11.05-11.50 | 45/101 |
Zajęcia filmowe "Kręcimy filmy" |
7-8 | Katarzyna Wiśniewska | Wtorek | 13.25-14.10 | 62/203 |
"Zarządzanie projektem" | 7-8 | Monika Garncarz | Środa | 14.20-15.05 | 62/203 |
Zajęcia teatralne "W świecie teatru" | 4-8 | Urszula Rezler | Piątek | 7.30-9.05 | Biblioteka |
Zajęcia z języka angielskiego | 1-3 | Stanisław Ackiewicz | Wtorek | 16.05-16.50 | 36/14 |
Zajęcia z języka niemieckiego "Mały Poliglota" | 1-3 | Grażyna Erenc-Grygoruk | Czwartek | 14.20-15.05 | 33/11 |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego | 8 | Stanisław Ackiewicz | Środa | 14.20-15.05 | 53/11 |
ECDL | 7-8 | Krystyna Krakowiak |
Wtorek czwartek |
14.20-15.05 7.30-8.20 |
58/213 |
"Zostań malarzem" | 4-8 | Julita Kurkowska | Piątek | 14.20-15.50 | 59a/214a |
W świecie laboratorium przyszłości | 4-8 | Krystyna Krakowiak | Piątek | 14.20-15.50 | 59b/214b |
Zajęcia dziennikarskie "Jestem radiowcem" | 4-8 | Karina Olczak | Wtorek | 13.25-14.10 | 52/112 |
"Szkolne muzykowanie" | 4-8 | Edyta Gruszczyńska | Poniedziałek | 15.05-15.55 | 59a/214a |
Zajęcia z języka niemieckiego "Znam język sąsiada" | 7-8 | Izabela Brabańska | Wtorek | 14.20-15.05 | 51/113 |
Zajęcia z robotyki | 4-8 | Krystyna Krakowiak | Poniedziałek | 14.20-15.05 | 58/213 |
Zajęcia z robotyki | 4-8 | Piotr Dobrzyński | Czwartek | 14.20-15.05 | 58/213 |
Zajęcia logopedyczne | 1-8 | Karina Olczak |
Czwartek Piątek |
7.30-8.15 9.15-10.00 |
46a/117a |
Zajęcia logopedyczne | 1-8 | Magdalena Petrykowska |
Poniedziałek Środa |
07.30-08.15 9.15-10.00 |
46a/117a |
Zajęcia rewalidacyjne | 1-8 | Kędzior Monika | wtorek | 7.00-9.00 | 46a/117a |
Zajęcia rewalidacyjne | 1-8 | Kędzior Monika | czwartek | 8.00-10.00 | 46a/117a |
Zajęcia rewalidacyjne | 1-8 | Wojak Aneta | wtorek, środa | 14.30-15.30 | 46b/117b |
Zajęcia rewalidacyjne | 1-8 | Wojak Aneta | wtorek, środa | 13.30-14.30 | 46b/117b |
Szkolne koło pracy z uczniem zdolnym z matematyki | 6 | Justyna Wierzbicka | Czwartek | 14.20-15.05 | 57/212 |
Szkolne koło pracy z uczniem zdolnym z matematyki | 7 | Justyna Wierzbicka | Piątek | 14.15-15.00 | 55/210 |
Szkolne koło pracy z uczniem zdolnym z matematyki | 5 | Justyna Wierzbicka | Środa | 7.30-8.15 | 55/210 |
Wielokulturowy Szczecin | 5-8 | Szulc Paweł | Środa | 15.15-16.00 | 54/209 |
Szkolne koło pracy z uczniem zdolnym z fizyki | 7-8 | Katarzyna Wiśniewska | Środa | 14.20-15.05 | 62/203 |
SKS - Gry i zabawy dla dziewcząt | 3-6 | Krystyna Krakowiak | Poniedziałek, Środa | 15.10-16.10 | sala gimnastyczna |
SKS – Piłka nożna dla chłopców | 3-6 | Jacek Barylski | Czwartek | 15.10-17.10 | sala gimnastyczna |