Zajęcia dodatkowe rok szkolny 2019/2020

Rodzaj zajęćProwadzącyDzień tygodniaGodz.Sala
j. niemiecki kl. 1 p. Erenc - Grygoruk Poniedziałek 11.10-11.55 Pokój n-ki
j. niemiecki kl. 1 p. Szpakowska Czwartek 10.15-11.00 Czytelnia
j. niemiecki kl. 2 p. Szpakowska Piątek, Środa 16.05-16.50 35
j. niemiecki kl. 3 p. Erenc - Grygoruk Czwartek 11.10-11.55 33
j. angielski kl. 3 p. Lachowska Czwartek 14.15-15.00 35
j. angielski kl. 1 p. Piłat Środa 16.05-16.50 34
j. angielski kl. 1 p. Lachowska Czwartek 8.25-9.10 36
Zajęcia sportowe kl. 1-3 p. Kurkowska Wtorek 15.10-15.55 Sala gim.
Zajęcia sportowe kl. 4-8 p. Krakowiak Środa 15.10-15.55 Sala gim.
Zajęcia sportowe kl. 4-8 p. Kalska Poniedziałek 15.10-15.55 Sala gim.
Zajęcia sportowe kl. 4-8 p. Barylski Czwartek 15.10-17.00 Sala gim.
Zajęcia plastyczne kl. 4-5 p. Kurkowska Wtorek 13.20-14.05 Sala gim.
Zajęcia plastyczne kl. 6-7 p. Mysona Środa 14.15-15.00 22
Zajęcia matematyczne kl. 4 p. Szczotkowska Środa 15.10-15.55 55
Zajęcia matematyczne kl. 5 p. Dwornik Czwartek 14.15-15.00 55
Zajęcia matematyczne kl. 6 p. Wiśniewska Wtorek 13.00-13.45 9
Zajęcia matematyczne kl. 7-8 p. Wierzbicka Środa 14.15-15.00 57
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty - j. polski kl. 8 p. Ziobrowska Poniedziałek 15.10-15.55 54
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty - matematyka kl. 8 p. Wierzbicka Środa 15.10-15.55 57
Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty - j. angielski kl. 8 p. Złotopolska Piątek 14.15-15.00 52
Język angielski kl. 4-5 p. Lachowska Środa 13.20-14.05 36
Język angielski kl. 6-7 p. Ackiewicz Piątek 14.15-15.00 51
Chemia kl. 7-8 p. Gruszczyńska Wtorek 14.15-15.00 15.10-15.55 62
Fizyka kl. 7-8 p. Wiśniewska Poniedziałek 14.15-15.00 62
Zajęcia wyrównawcze matematyka kl. 4-5 p. Szczotkowska Środa (dla kl. 4a Poniedziałek 10.15-11.00) 14.15-15.00 55
Zajęcia wyrównawcze matematyka kl. 6-7 p. Kostkiewicz Środa 13.20-14.05 45
Zajęcia wyrównawcze j. polski kl. 4-5 p. Więckowska Piątek 14.15-15.00 54
Zajęcia wyrównawcze j. polski

kl. 6-7

p. Wołosiak Środa 15.10-15.55 53
Zajęcia wyrównawcze j. angielski kl. 4-6 p. Ackiewicz Poniedziałek 16.05-16.50 51
Zajęcia wyrównawcze j. angielski kl. 7-8 p. Lachowska Czwartek 15.10-15.55 56
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne p. Kunert Czwartek 16.05-16.50 33
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne p. Garncarz Czwartek 16.05-16.50 60
Język niemiecki kl. 4-6 p. Krajewska-Opalińska Poniedziałek 14.05-15.30 56
Język niemiecki kl. 7-8 p. Krajewska - Opalińska Poniedziałek 7.30-8.15 56
Plastyka kl. 1-3 p. Szpakowska Wtorek 16.05-16.50 35
Zajęcia matematyczne kl. 7 p. Dwornik Czwartek 15.10-15.55 55
Historia p. Palus Środa 14.15-15.00 50
Język niemiecki (konsultacje) kl. 7-8 p. Krajewska - Opalińska Środa 14.15-15.00 60
Zajęcia wyrównawcze matematyka kl. 4-5 p. Szczotkowska Drugi i czwarty Poniedziałek miesiąca 10.15-11.00 Pokój nauczycielski