Zawody pływackie klas 2 z okazji Dnia Dziecka

W dniu 31.05.2022r na szczecińskim basenie olimpijskim Floating Arena odbyły się zawody pływackie klas 2 z okazji Dnia Dziecka. Były to drugie zawody w tym roku , w których uczestniczyli  uczniowie szczecińskich szkół z klas o profilu pływackim. Zawodnicy i zawodniczki ścigali się na dystansach: 50m stylem grzbietowym, dowolnym i klasycznym oraz w sztafecie 8x25m stylem dowolnym.

Znakomicie w tej rywalizacji wypadły uczennice klasy 2c z naszej szkoły. Triumfowały na każdym z wyżej wymienionych dystansów. W stylu grzbietowym złoty medal zdobyła Pola Łuksza, w stylu dowolnym Antonina Świercz a w stylu klasycznym Matylda Chruściel - Złote dziewczęta. Wśród chłopców srebrny medal w stylu klasycznym zdobył Patryk Gutowski.

W sztafecie nasza szkoła uplasowała się na drugim miejscu  - GRATULACJE!!!

Skład srebrnej sztafety: Jakub Matuszek, Fabian Szmendziuk, Nikodem Wróbel, Antonina Świercz, Daniel Kłos, Matylda Chruściel, Pola Łuksza, Patryk Gutowski.

Wszyscy uczniowie poprawili swoje rekordy życiowe!!!  BRAWO!!!

Poniżej zestawienie  uczniów naszej szkoły, którzy wywalczyli czołowe lokaty:

Styl grzbietowy:

DZIEWCZĘTA: 1 miejsce Pola łuksza

CHŁOPCY: 7 miejsce  Fabian Szmendziuk, 9 miejsce Kuba Sudoł

Styl dowolny:

DZIEWCZĘTA: 1 miejsce Antonina Świercz, 3 miejsce Matylda Chruściel, 7 miejsce Pola Łuksza, 9 miejsce Inez Szafrańska

CHŁOPCY: 5 miejsce Patryk Gutowski, 6 miejsce Nikodem Wróbel

Styl klasyczny:

DZIEWCZĘTA: 1 miejsce Matylda Chruściel, 2 miejsce Antonina Świercz, 4 miejsce Maja Wróblewska, 5miejsce Inez Szafrańska, 8 miejsce Yelizavieta Svizinska, 9 miejsce Aurelia Żabik

CHŁOPCY: 2 miejsce Patryk Gutowski, 6 miejsce  Jakub Matuszek, 10 miejsce  Sudoł Kuba

Oficjalne wyniki