Mikołajkowe zawody pływackie klas 3

Mikołajkowe zawody pływackie klas 3 -  12.12.2022r.

Nasze złotka!!!

• Antonina Świercz,
  • Patryk Gutowski
  • Nikodem Wróbel

W poniedziałek 12.12.2022r.  na Basenie Olimpijskim Floating Arena zostały rozegrane Mikołajkowe zawody pływackie klas 3.  W zmaganiach brały udział dzieci z pięciu szczecińskich szkół w ,których są klasy pływackie: SP10, SP51, SP56, CKS i CMS.  Nasi uczniowie zaprezentowali się doskonale, zdobywając 7 medali: 4 złote, 1 srebrny i dwa brązowe.

Dwa złote krążki wywalczyła Antonina Świercz na dystansie 50m. stylem grzbietowym i 25m.stylem motylkowym, po jednym złotym medalu zdobyli Patryk Gutowski 50m. stylem dowolnym i Nikodem Wróbel na 25m. stylem motylkowym. Srebro przypadło w udziale Patrykowi  Gutowskiemu na dystansie 50m. stylem klasycznym i brąz Matyldzie Chruściel na 50m. klasycznym i Nikodemowi Wróblowi na 50m. stylem grzbietowym.

W pierwszej szóstce zawodów zameldowali się również:

• Aurelia Żabik - 5 miejsce st. dowolny, 4 miejsce st. motylkowy
  • Pola Łuksza- 4miejsce 50m. st. grzbietowy, 6 miejsce st. motylkowy
  • Maja Wróblewska- 4m. st. klasyczny
  • Jan Suliński- 4 miejsce st. motylkowy
  • Daniel Kłos  -6 miejsce st. dowolny
  • Karol Malinowski- 5 miejsce st. dowolny
  • Fabian Szmendziuk- 6 miejsce st. motylkowy

Wszyscy uczniowie klasy 3c SP10 poprawili swoje rekordy życiowe

Wielkie brawa dla naszych pływaków!!!