Spektakl koła teatralnego "Nie ma tego złego"

Spektakl w wykonaniu uczennic klasy 5c i 6b pt. „Nie ma tego złego” ujrzał światło dzienne!

Pierwszy występ Koła Teatralnego „W krzywym zwierciadle” w roku szkolnym 2023/24 odbył się 18.12.2023r. Widzami byli najmłodsi uczniowie naszej szkoły, czyli przedszkolaki z grup zerowych. Aktorzy przedstawili pełną humoru i zaskakujących zwrotów akcji inscenizację pt. „Nie ma tego złego”.  Po spektaklu widzowie odpowiadali na pytania oraz dzielili się swoimi opiniami na temat bajek bez czarnych charakterów. W przedstawieniu wystąpiły uczennice klasy 6b i 5c:

• NARRATOR – Sandra Rzeźnik
  • CZAROWNICA – Zosia Smolik
  • ZŁA KRÓLOWA – Pola Rumińska
  • WILK – Olga Ferlas
  • SMOK WAWELSKI – Zuzia Król
  • KRÓL KRAK – Ania Feherpataky
  • DRATEWKA – Iga Ćwintal
  • JAŚ – Lila Król
  • MAŁGOSIA – Paulina Pabianiak
  • CZERWONY KAPTUREK – Maja Fabiszak
  • BABCIA – Karolina Rezler
  • GAJOWA – Wiktoria Senftleben
  • GŁ. KRASNOLUDEK – Alicja Chmielewska
  • KRASNOLUDKI – Maja Łuźniak, (gościnnie) Dorota Apanowicz, Ania Feherpataky

Występ tak bardzo podobał się przedszkolakom z grupy 0b, że postanowiły zrobić księgę złożoną z prac plastycznych ukazujących sceny z przedstawienia.

Zapraszamy na kolejne występy naszej grupy teatralnej.