Zakończenie projektu e-twinning

W ramach projektu zostało zorganizowanie głosowanie na najlepsze zdjęcia wykonane przez uczestników projektu z naszej szkoły: I miejsce zajęło zdjęcie Mai Słomczewskiej, II miejsce Pauliny Makarewicz, III Pauliny Pabianiak,   a następnie głosowanie międzynarodowe na najlepsze zdjęcie spośród wszystkich uczestników projektu. Głosujący z Turcji, Włoch, Jordanii, Gruzji wybrali jako najlepsze zdjęcie Mai Słomczewskiej z klasy 4c!

Wszyscy uczestnicy projektu za swoje zaangażowanie i czas poświęcony na wykonywanie zadań otrzymali dyplomy i nagrody. Szczególnie uhonorowane zostały autorki najlepszych zdjęć wybranych w głosowaniu szkolnym: : Maja Słomczewska (4c), Paulina Makarewicz (4b) i Paulina Pabianiak (4c). Maja Słomczewska otrzymała dyplom przygotowany  przez autorów projektu - nauczycieli z Turcji oraz nagrodę specjalną.  Gratulacje! Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.